Angajam programator/web - designer!

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam urgent programator/web - designer!

Companie avand ca domeniu de activitate servicii web complete - web development, design, hosting, promovare in Internet, cauta programator/web – designer. Firma este in plina expansiune, cu un colectiv tanar, in cadrul caruia angajatii au sanse de perfectionare si de promovare.

Titlu post: Programator/web - designer
Nr.posturi: 1
Locatie: jud. Brasov

Responsabilitati :
1. Construirea si realizarea design-ului paginilor web in lb.de programare PHP
2. Mentinerea si administrarea paginilor web
3. Programarea paginilor web

Aptitudini necesare ocuparii postului :
1. Abilitati de comunicare si relationare dezvoltate
2. Gandire analitica
3. Dexteritate
4. Dinamism
5. Adaptabilitate
6. Responsabilitate

CERINTE

Cerinte necesare ocuparii postului :
1. Studii medii/superioare in domeniu
2. Experienta minim 2 ani in domeniu
3. Cunoasterea la nivel avansat a lb.de programare PHP
4. Cunoasterea lb.engleze la nivel avansat

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
1. Salariu motivant + procent din realizari
2. Transport

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!