Angajam manager magazin fashion in Brasov

Glamour Fashion Style

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conduce, coordoneaza si organizeaza activitatea unui singur magazin;
- Pregateste personalul din subordine;
- Intocmeste rapoarte de activitate si propune solutii pentru cresterea vanzarilor;
- Monitorizeaza vanzarile din magazinul pe care-l gestioneaza;
- Supervizeaza si analizeaza activitatile desfasurate in magazin, in vederea realizarii obiectivelor propuse;
- Respecta standardele stabilite si impuse de conducerea companiei (merchandising, semnalizare indoor si outdoor);

CERINTE

-Experienta in coordonarea echipelor de vanzari.
-Experienta in comercializarea produselor de imbracaminte minim 1-3 ani
-Persoana responsabila, dedicata jobului;
-Bine documentata cu privire la tendintele din moda;
-Experienta in managementul stocurilor de marfa;
-Cunostinte despre: controlul gestiunii, legislatia comerciala in vigoare (autorizatii, OPC):
-NEFUMATOARE;

-Cunostinte de operare MS Office;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-Salariu fix si comision din vanzarea magazinului

Comercializare produse de imbracaminte.incaltaminte si accesorii