Angajam cameriste

SC ANA HOTELS S.A-Punct de lucru Poiana Brasov

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura curatenia in spatiile de cazare si cele de folosinta comuna (hol, saloane, sali de conferinta, scari, grupuri sanitare) ce au fost repartizate de catre adminstratorul hotelurilor.
Efectueaza transportul lenjeriei murdare la spalatorie, intocmind bonuri de insotire a acesteia si aduce lenjeria curata de la spalatorie, conform programului stabilit.
Se aprovizioneaza cu materialele necesare pentru curatenie.
Verifica si anunta consumul de produse din minibar.
Tine evidenta inventarului si verifica permanent existenta sau degradarea acestuia anuntand eventualele deficiente constatate.
Comunica in timp util eventualele pagube produse de turisti.
Nu umbla in lucrurile personale ale clientilor

CERINTE

- Abilitati de comunicare
- Capacitate de autoorganizare
- Rezistenta la effort si stress
- Discernamant si capacitate de a rezolva problemele
- Asumarea responsabilitatii
- Calificare

BENEFICII OFERITE

Transport cu masina unitatii din Livada Postei in Poiana Brasov si invers.
Tichete de masa