Angajam camerista cu experienta

Pompi Com

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intretine curatenia in incinta pensiunii.
- Raporteaza superiorilor defectiunile observate

CERINTE

- experienta relevanta in activitati de curatenie hoteliera;
- persoana foarte harnica si serioasa, cu spirit de raspundere, organizata, cu aspect curat si ingrijit;
- rezistenta la efort fizic;
- cunoasterea normelor de igiena si a procesului de curatenie a spatiilor de cazare;

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut, stabil. Echipa profesionista.

DESCRIEREA FIRMEI

CANDIDATUL IDEAL:

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Beneficii:

DESCRIEREA COMPANIEI:

Pensiune situata in Brasov, clasificata la 3 stele