Angajam Bucatar Sef

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- răspunde de întreţinerea in perfecta stare de curtenie si funcţionare a maşinilor si utilajelor din dotare ;
- răspunde de obiectele de inventar din dotare ;
- sa participe zilnic, alături de ceilalţi salariaţi, la curăţenie in bufet, bucătărie si spatiile anexe ;
- se asigura ca bucatarii din subordine folosesc in întregime materia prima destinata procesului tehnologic pentru preparatele prevăzute in planul meniu;
- are obligaţia sa respecte cu stricteţe reţetele pentru prepararea meniurilor , pentru ca acestea sa corespunda din punct de vedere al gramajului si cantitatii produselor finite ce urmeaza a fi servite;
- răspunde direct de calitatea preparatelor cat si de corecta respectare a retetelor;
- are obligaţia si raspunde de procesul de producţie astfel incat sa se poată respecta programul pentru servirea mesei;

CERINTE

- prezenta, atenţie, agerime ;
- comunicativitate, seriozitate, fidelitate ;
- disciplinat, corect, cinstit ;
- sa respecte şefii ierarhici.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Transport
Cazare daca este nevoie
O masa calda pe zi