Analist Programator Senior SGA

Antal International Network

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raportand managerului de dezvoltare sau celui de dezvoltare de proiecte, analistul programator senior are ca responsabilitate analiza functionala si de dezvoltare a aplicatiilor informatice.
- Analistul programator senior asigura calitatea produselor livrabile a caror responsabilitate o are.

Responsabilitati principale
- Realizeaza dezvoltarea si suportul aplicatiei
- Realizeaza analizele functionale
- Asigura suprtul la solicitari asupra aplicatiei
- Urmareste documentat asupra dezvoltarilor a caror responsabilitate o are
- Documenteaza dezvoltarile informatice

CERINTE

- Colegiu in informatica sau experienta echivalenta
- Minim 7 ani experienta in informatica
- Excelente cunostinte ale mediuliului centralelor IBM
- Cunostinte excelente de programare COBOL, CICS
- Bune abilitati de analiza
- Bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Formare profesionala
- Mediu de lucru la standarde internationale
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere

Recruteaza pentru clientul sau o firma multinationala ce activeaza in domeniul televiziunii prin cablu, multimedia, ISP, si al telecomunicatiilor prin cablu si fara cablu:
Analist programator senior SGA