Analist Financiar

Dima Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- analiza centrelor de costuri,
- evaluarea situatiei economico-financiare in ansamblu si defalcat pe clienti,
- elaborarea unui buget de venituri si cheltuieli,
- propuneri de strategii economice si organizatorice, s.a.
Pozitia se subordoneaza direct Directorului General al companiei.

CERINTE

- experienta in domeniu min 3 ani - analiza economico financiara,
- studii superioare si aprofundate de profil,
- operare PC - pachetul Office si softuri de profil,
- limba engleza, eventual italiana constituie mare avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet motivational negociabil,
- mediu de lucru profesionist.

Dima Consulting Group este o firma specializata in activitati de:
- selectie si recrutare personal
- evaluare si interventie organizationala
- traininguri
- cursuri de calificare si specializare
- elaborare si implementare sisteme de management al performantelor
- evaluarea angajatilor
Aparuta pe piata în 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel incat, in prezent este lider regional in domeniul Consultantei în Resurse Umane.
Printre colaboratorii DCG enumeram: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella Romania, Swisspor Ploiesti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Iasi.
Clientul nostru este o companie nationala.