Agenti vanzari piese auto

Best Auto Shopping S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam 10 agenti de vanzari piese auto care vor avea urmatoarele responsabilitati:

- largirea portofoliului de clienti ai firmei;
- mentinerea relatilor cu acesti clientii;
- preluarea comenzilor de la clienti;
- vanzarea pieselor auto;
- relationarea cu departamentul de livrari si facturare;

CERINTE

- persoane cu abilitati in vanzari;
- persoane responsabile, cu dorinta de castig;
- persoane orientate catre client;
- bune abilitati de negociere;
- persoane cu dorinta de autodepasire;

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- comision consistent din vanzari (poate ajunge la sume foarte mari);
- decontarea combustibilului;
- telefon mobil de serviciu;
- posibilitate de cariera;
- Alte detalii suplimentare sunt oferite la interviu.

Best Auto Shopping isi propune sa devina un nume de referinta in comertul de piese auto din Romania.

De aceea, am intrat pe piata cu o gama larga de piese auto si accesorii de calitate superioara si la preturi fara concurenta pentru orice tip de masini.