Agenti telemarketing (vanzare prin telefon)

Biz-Prestige

Job expirat

RESPONSABILITATI

Biz-Prestige integreaza noi membri in echipa sa in regim full time / part time.
Se cauta persoane in vederea angajarii ca AGENTI TELEMARKETING pentru un nou proiect de vanzare si propunere de servicii prin telefon ce se va derula pe o perioada de 2 luni cu posibilitate de prelungire.

CERINTE

- Cunostinte generale de utilizare a calculatorului (Word, Outlook, Internet)
- Experienta anterioara in telemarketing/vanzari constituie un avantaj
- Excelente abilitati de comunicare
- Putere MARE de convingere in discurs si atitudine
- Deschidere si orientare spre clienti
- Ambitie, hotarare, imaginatie, adaptabilitate

BENEFICII OFERITE

- Remuneratie atractiva incluzand si un pachet comisioane
- Program flexibil (4-8 ore pe zi)

Biz-Prestige este o societate dinamica si ambitioasa in puternica crestere pe piata de servicii de publicitate si marketing din Brasov.
Biz-Prestige si-a castigat increderea clientilor sai prin calitatea serviciilor si produselor de promovare propuse si de profesionalismul colaboratorilor sai.
Oferirea unei game diversificate de servicii de marketing si publicitate au dus la o ascensiunea continua, castigand teren in fata marilor jucatori de pe piata din acest domeniu.
www.bizprestige.ro