AGENT VANZARI TRANSILVANIA

SC Bioeel SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea produselor si a imaginii companiei, cresterea vanzarilor pe zonele alocate, realizarea targetelor, cresterea numarului de beneficiar, incasarea soldurilor

CERINTE

"DACA SUNTETI O PERSOANA CARE TREBUIE IMPINSA DE LA SPATE, VA RUGAM SA NU AMPLICATI, ESTE IN AVANTAJUL AMBELOR PARTI "

experienta in vanzarea produselor farmaceutice (constituie avantaj) obligatoriu experienta in vanzari 3-5 ani (EX. FMCG), abilitate de comunicare si interrelationare, persuasiune, seriozitate, perseverenta, integritate, professionalism, orientare spre excelenta
Domicililu in localitatile mentionate

Interviurile se vor tine cu persoanele selectate in urma convorbirilor telefonice si a informatiilor furnizate de CV. Se deconteaza deplasarea dus intors a candidatilor in cazul in care se fac deplasari de la orasul de domiciliu la interviu

BENEFICII OFERITE

Se acorda salar fix +bonusuri in functie de vanzare/depasire targete,
asigurare accident 24/24,
masina serviciu,
Ipad,
Training

DESCRIEREA FIRMEI

Distributia de medicamente si cosmetice
Productie de medicamente si cosmetice