Agent vanzari imobiliare - Brasov

GI GROUP - Solutii Flexibile de Munca

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Oferirea de servicii de consultanta clientilor din portofoliu si clienti potentiali;
- Preluare oferte noi in portofoliu;
- Pregatiri oferte, prezentari oferte, ofertare;
- Contactare clienti, asigurarea relatiei post-vanzare intre clienti si companie;
- Negociere termeni contractuali;
- Analiza comparativa a ofertelor;
- Intocmirea de rapoarte periodice privind activitatea desfasurata;
- Completarea si actualizare permanenta a informatiilor din piata imobiliara;
- Alte activitati la cererea Managerului de Departament.

CERINTE

Pentru clientul nostru, o companie de consultanta imobiliara, suntem in cautarea candidatului potrivit pentru postul de Agent de vanzari:

- Studii medii, studiile superioare constituie avantaj;
- Cunostinte operare PC (Microsoft Office, Outlook, Internet);
- Fluenta in limba engleza: scris si vorbit;
- Bune abilitati de vanzare;
- Tinuta business;
- Persoana dinamica, orientata spre rezultate;
- Experienta in domeniul vanzarilor minim 1 an.

Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii , cu expertiza principal in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009 , a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza international.