AGENT VANZARI Brasov

Apollo Mod Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Respectarea si realizarea planului saptamanal de vizite;
- Intocmirea comenzilor;
- Respectarea standardului de mercantizare;
- Respectarea implementarilor produselor la raft (produse ingrijire personala) etc.;
- Intretinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii (key accounts).

CERINTE

- Persoana dinamica, organizata, perseverenta si responsabila, cu excelente abilitati de comunicare si relationare cu clientii, bun negociator;
- Permis de conducere categoria B (minim 6 luni);
- Experienta in vanzari minim 6 luni, experienta Key accounts reprezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut;
- salariul atractiv, corelat cu performantele;
- masina, telefon.

Apollo Mod Distribution - companie cu capital francez, prezenta pe piata romaneasca din anul 2003 si aflata in plina ascensiune, este astazi unul din principalii importatori si distribuitori pe Key Accounts (Carrefour, Kaufland, Cora, Real, Auchan, Selgros etc.) de produse de ingrijire personala si accesorii.
www.apollomod.ro