Agent Vanzari

SC Cosmetics Distribution Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promovarea si vanzarea produselor din portofoliu
-va contribui la realizarea obiectivelor de vanzari prin administrarea foarte buna a zonei alocate;
-prospectarea continua a pietei pentru identificarea de noi oportunitati de dezvoltare;
-mentinerea relatiei cu clientii de pe zona alocata si gasirea de noi clienti.

CERINTE

-abilitati de vanzare, atitudine proactiva;
-orientare spre clienti, identificarea cerintelor acestora;
-bune abilitati de comunicare si negociere;
-dinamism, persoana motivata,orientata spre rezultate;
-persoana organizata;
-minim studii medii;
-scrisoare de recomandare de la ultimul loc de munca;
-personalitate deschisa-buna relationare cu potentialii clienti;
-permis categoria B minim 2 ani;
-experienta in domeniu constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

-salariu proportional cu performantele profesionale;
-mediu de lucru dinamic;
-tichete de masa,diurna,telefon mobil,autoturism;
-posibilitatea dezvoltarii carierei in domeniul vanzarilor

CDG este o firma de distribuţie care are ca arie de acoperire Brasov,Harghita,Mures,Sibiu,Alba,Prahova,Dimbovita,Buzau, urmărind deservirea clienţilor săi, prin servicii de distribuţie la cel mai înalt nivel. Utilizăm cunoştinţele şi resursele în cadrul firmei noastre pentru a optimiza calitatea serviciilor noastre. Suntem dedicaţi creşterii performanţelor noastre care să conducă la atingerea obiectivelor propuse pe termen scurt şi lung.