Agent Vanzari

Adulmec.ro SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea, negocierea si incheirea celor mai bune oferte pentru abonatii nostri
- Identificarea companiilor ce pot beneficia de serviciile noastre de promovare
- Crearea oportunitatilor de parteneriat
- Prezentarea proiectelor DealFever.ro si Adulmec.ro potentialilor parteneri, proprietarilor companiilor ca o modalitate de dobandire de clienti noi
- Comunicarea detaliilor ofertelor echipei si sa coordoneze cu partenerul implementarea ofertelor
- Gestionarea relatiilor stabilite cu clientii

CERINTE

- Dorinta in dezvoltarea pe vanzari
- Personalitate proactiva
- Experienta in vanzari de 2-3 ani este un plus
- Experienta vanzari directe este un plus
- Experienta in dezvoltarea portofoliului de clienti este un plus
- Aptitudini clare de comunicare si prezentare in vanzari,
- Abilitatea de a lucra la un nivel scazut de supraveghere si atingerea termenelor limita.

BENEFICII OFERITE

Salariul de baza + comision nelimitat + bonusuri

Adulmec.ro is an international company with HQs in New York and Bucharest. We are a young team with huge future projects. In the near future, our team will be launching a variety of websites focused on the Romanian market. We are looking for energetic, eager individuals to build out our sales team.