agent vanzari

vascoremo company srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea s implementarea strategiei de vanzari a companiei in vederea cresterii business-ului
Atingerea target-ului de vanzari stabilit de departamentul de vanzari
Prospectarea continua a pietei televiziunii prin satelit tip Direct-to-Home
Identificarea de noi clienti, negocierea si semnarea de contracte cu acestia
Vizitarea clientilor si mentinerea in permanenta a contactului cu acestia in vederea finalizarii contractelor
Administrarea propriei baze de date
Intocmirea rapoartelor de vanzari si comunicarea permanenta cu departamentul de vanzari
Promoveaza si vinde serviciile de televiziune digitala in zona alocata;
Este responsabil de promovarea imaginii companiei in relatiile cu clientii.

CERINTE

Abilitati de negociere, comunicare si convingere
incredere in propriile forte, spirit de echipa
Persoana serioasa, determinata si ambitioasa
Experienta in vanzarea de servicii (reprezinta un avantaj)
Autoturism personal si permis de conducere categ. B (reprezinta un avantaj)
Persoana cu abilitati de prezentare si vanzare la domiciliul sau sediul clientului
Persoana cu spirit intreprinzator, sociabila, cu abilitati de comunicare si inter-relationare.

BENEFICII OFERITE

Oferim training de specialitate
Oferim posibilitatea de castiguri atractive in functie de rezultate
Plata se face exclusiv pe baza unui contract de comision.

DESCRIEREA FIRMEI

servicii de intermediere si dezvoltare