AGENT VANZARI

Secret Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de distributie Secret Distribution, unic distribuitor al berii CBR (Ursus, Timisoareana, Ciucas, etc) angajeaza agenti vanzari:

Responsabilitati:
- Reprezinta compania in relatia cu clientii si potentialii clienti din zona alocata;
- Dezvolta valoric, volumic si numeric zona alocata;
- Valorifica ofertele si promotiile acordate clientilor;
- Identifica, contacteaza si viziteaza potentialii clienti;
- Monitorizeaza prezenta si activitatea concurentei pe piata si propune masuri pentru imbunatatirea imaginii companiei.

CERINTE

- Excelente abilitati de comunicare si negociere;
- Atitudine de customer service corespunzatoare;
- Flexibilitate, dinamism;
- Permis de conducere cat. B;
- Experienta in domeniu si cunoasterea pietei FMCG constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + comision + bonus in functie de performante;
- Telefon mobil si masina de serviciu;
- Cursuri de instruire;
- Sansa dezvoltarii unei cariere in domeniul FMCG.

DESCRIEREA FIRMEI

Distribuitor bauturi alcoolice si produse alimentare