AGENT VANZARI

PAMIMAI DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Distribuitor la nivel National de cartele telefonice ( orange, vodafone,cosmote) in sistem van-sell.
- se ocupa direct cu vanzarea si incasarea( inclusiv emiterea documentelor fiscale - facturi, chitante) produselor companiei in cadrul zonei alocate;
- mentine si dezvolta reteaua de clienti;
- gestioneaza marfurile de la primire pana la livrare;
- utilizeaza corespunzator documentele cu regim special;
- incaseaza de la clienti contravaloarea marfurilor livrate si preda zilnic sumele incasate;

CERINTE

Absolvent studii medii;
- Permis auto categ. B;
- Experienta anterioara intr-un post similar - min. 3 ani;
- Familiarizat cu documente fiscale si instrumente de plata (facturi, avize, chitante, CEC-uri, bilete la ordin)
- Capacitate de organizare, lucru in echipa, comunicare, negociere;
- Seriozitate, dinamism, gandire pozitiva.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv.
- masina;
- telefon mobil;
- bonusuri la realizarea obiectivelor atat din partea distribuitorului cat si din partea operatorilor

FIRMA DISTRIBUTIE NATIONALA ,DISTRIBUTIE TIGARI (CONTRACT DISTRIBUTIE JTI) SI CARTELE (CONTRACTE DISTRIBUTIE ORANGE SI VODAFONE)