Agent vanzari

consulting group romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supravegheaza piata de servicii amenajari interioare pentru intelegerea nevoilor clientilor si a comportamentului lor, actiunilor competitorilor, tendinta dezvoltarii pietei
Dezvolta si mentinerea relatii optime cu clientii si autoritatile, inclusiv identificarea de noi clienti
Pregateste ofertele, negociaza contractele si urmareste contractele in derulare
Monitorizarea zilnica a vanzarilor, incasarilor si a clientilor incerti pe baza unor rapoarte customizate pe care le trimite zilnic Responsabilului Adm vanzari
Actualizarea permanenta a dosarelor individuale ale clientilor cu toate documentele emise pe parcursul derularii relatiei de afaceri.

CERINTE

- minim 2 ani in aceeasi pozitie
- cunostinte bune de operare cu sistemele contabile
- atitudine pozitiva si cunoasterea businessului

BENEFICII OFERITE

- Cresterea volumului de vanzari cu respectarea Planului de afaceri

DESCRIEREA FIRMEI

firma de consultanta si publicitate