Agent vanzari

Secret Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti ;
- Prezentarea ofertei de produse, vanzarea lor conform targetelor si incasarea banilor din piata;
- Atingerea obiectivelor specifice activitatii de distributie;
- Monitorizarea prezentei si activitatii concurentei pe piata de profil.;
- Intocmirea si transmiterea de rapoarte/situatii specifice pozitiei ocupate.

CERINTE

- Experienta in distributie nu este obligatorie dar constituie avantaj;
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- Atitudine de customer service corespunzatoare;
- Prezenta agreabila cu foarte bune abilitati sociale.
- Persoana responsabila, dinamica, gandire flexibila.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv (negociabil, peste nivelul pietei);
- Cursuri de instruire/dezvoltare profesionala;
- Posibilitati reale de promovare;
- Masina si telefon de serviciu.

SECRET DISTRIBUTION este distribuitor autorizat al unor branduri de renume precum: CBR (Ursus, Timisoareana, Ciucas, Peroni), Angelli, Red Bull, Hame, Atifco, etc