Agent turism

Itineris Online SRL - viaRomania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cere experienta de minim un an intr-o agentie de turism, cunoasterea terminologiei si modului de lucru in industria hoteliera, experienta in rezervarea si pregatirea pachetelor turistice, dictie si voce placuta (procesul de rezervare se desfasoara preponderent telefonic).

Detinerea unui brevet de turism reprezinta un avantaj.

In cazul in care nu aveti experienta ca agent de turism - rezervari hoteliere / pachete turistice intern si extern - va rugam respectuos, NU aplicati la acest job!

Va multumim pentru intelegere.

CERINTE

Se va ocupa de preluarea apelurilor telefonice in urma carora se realizeaza rezervari hoteliere (pachete turistice intern/extern sau rezervari individual).

Va mentine relatia cu clientii si partenerii agentiei: persoane fizice, touroperatori sau agentii de turism partenere.

Se va ocupa cu actualizarea permanenta a ofertei turistice de pe site-ul agentiei: informatii hoteluri, pachete turistice, etc.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + bonus lunar din rezervarile incheiate.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de turism online