Agent Turism

Dima Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Proiectare si derulare produs turistic,
- Relatii cu clientii,
- Creare pachete turistice la cerere;
- Rezervari hoteliere si pentru transport.

CERINTE

- studii superioare de profil - constituie avantaj;
- cunostinte foarte bune de limba engleza;
- cunostinte foarte bune de operare PC;
- foarte bune abilitati de comunicare/relationare, sociabilitate crescuta;
- dorinta de dezvoltare personala si profesionala.

BENEFICII OFERITE

- pachet motivational atractiv;
- lucru intr-un mediu dinamic;
- oportunitate de dezvoltare personala.

Dima Consulting Group este o firmDima Consulting Group este o firm¿ specializat¿ în activit¿¿i de:
selec¿ie ¿i recrutare personal
evaluare ¿i interven¿ie organiza¿ional¿
traininguri
cursuri de calificare si specializare
elaborare ¿i implementare sisteme de management al performan¿elor
evaluarea angaja¿ilor

Ap¿rut¿ pe pia¿¿ în 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel încât, în prezent este lider regional în domeniul Consultan¿ei în Resurse Umane.

Printre colaboratorii DCG enumer¿m: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella România, Swisspor Ploie¿ti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Ia¿i, ¿.a.

Clientul nostru este una din cele mai mari agentii de turism din Brasov.