AGENT SECURITATE BRASOV si SIBIU

S.C.G4S.CASH SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura paza PUNCTULUI DE LUCRU SIBIU.
Opreste si legitimeaza persoanele la intrarea inb sediul societati.
Inmaneaza pe baza de semnatura toate obiectele si documentele necesare la plecarea in cursa - transportatorilor de valori.

CERINTE

CURS DE CALIFICARE AGENT PAZA

BENEFICII OFERITE

Salariu brut - 648 lei.
Bonuri de masa - functie de numarul de zile lucratoare ( 21, 22, etc)
Plata orelor de noapte cu spor de 25 %
Plata orelor suplimentare dublu.
Plata unui spor de vechime functie de vechimea in munca ( intre 3 si 25 %).

G4S Cash Services este membra a Group 4 Securicor, companie aflata pe locul intai la nivel mondial in domeniul prestarii de servicii de securitate.
In Romania, G4S Cash Services este prezent din 2002, ofera servicii de transport valori, procesarea banilor si alimentarea si intretinerea de nivel 1 a bancomatelor. Totalizeaza astazi peste 2300 de salariati si are o infrastructura teritoriala dezvoltata formata din 9 Centre de Procesare si 15 puncte de lucru, putandu-ne astfel presta serviciile la nivelul tuturor judetelor. Clientii nostri sunt companii de top pe piata romaneasca, precum: Raiffeisen Bank, Posta Romana, ABN-AMRO, Alpha Bank, City Bank, Banc Post, Banca Romaneasca s.a