Agent Masuratori Tamplarie PVC - Brasov

SC CASA NOASTRA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intocmirea ofertei în funcţie de nevoile identificate pentru fiecare client (in colaborare cu show-room-ul);
-cunoaşterea in amanunt a tuturor produselor firmei;
-mentinerea si promovarea unei imagini adecvate a firmei;
-masurarea intocmai a ferestrelor si a usilor care trebuie inlocuite, a golurilor de ferestre si de usi;
-realizarea fisei de masuratori;
-intocmirea corecta a facturilor si a chitantelor;
-in momentul semnarii contractului de executie lucrari, explicarea catre client a informatiilor cuprinse in el.

CERINTE

-absolvent studii superioare, studiile tehnice reprezinta un avantaj;
-carnet conducere cat B;
-experienta anterioara in domeniu reprezinta un avantaj;
-abilitati de comunicare si negociere dezvoltate;
-disponibilitate la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

-posibilitatea de a lucra intr-o echipa dinamica intr-o firma la nivel national;
-acces la programe de dezvoltare si pregatire;
-pachet salarial atractiv (salariu fix + comision);
-masina de serviciu;
-telefon de serviciu.

SC CASA NOASTRA SRL, cu sediul in orasul Craiova, judetul Dolj, activeaza in domeniul producerii si montajului de ferestre si usi PVC cu geam termoizolant, precum si al distributiei de usi de interior si exterior, avand o retea de distributie la nivel national, in principalele orase din Romania.
Compania se bucura de un bun renume, avand o dezvoltare deosebit de dinamica pe piata producatorilor de profil.
Organizatia CASA NOASTRA este formata din oameni tineri, dinamici, bine pregatiti si pasionati de ceea ce fac.

Daca iti doresti sa lucrezi impreuna cu astfel de oameni, te asteptam alaturi de noi!

www.casanoastra.ro