Agent Imobiliar Asociat

RE/MAX Imperial

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana independenta, ambitioasa, determinata, perseverenta, muncitoare.
Cautam profesionistii in imobiliare, sau persoane dispuse sa invete de la cei mai buni pentru a se perfectiona.
Oameni de succes care vor sa inceapa propria lor afacere, beneficiind de un suport initial sustinut, iar pe prcurs la nevoie !!!
Nimeni in lume nu vinde mai multe proprietati decat RE/MAX !

CERINTE

- oameni hotarati, punctuali, cu dorinta de implicare, dispusi sa investeasca in ei pentru a se perfectiona,
- preferabil cu experienta, dorinta de invatare si perfectionare continua.

BENEFICII OFERITE

Comision din tranzactiile incheiate, intre 30% si 80%, in functie de pachetul ales si de experienta;
Acces la cursurile companiei;
Posibilitati multiple de promovare personala si profesionala;
Echipa tanara si de succes cu o afacere internationala in peste 35 de tari.

Cea Mai Mare Retea De Agentii Imobiliare Independente. Pentru detalii accesati www.remax.ro