Agent imobiliar

ASCENDENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

administreaza si imbunatateste baza de date;
administreaza portofoliul de clienti, largind continuu sfera relationala;
creaza si dezvolta relatiile cu clientii;
ofera consultanta si asistenta in procesul de intermediere in tranzactiile imobiliare;
ofera consultanta imobiliara in vederea obtinerii solutiilor de finantare, etc.

CERINTE

sa ai abilitati excelente in comunicare;
sa fii o persoana ambitioasa, dinamica cu spirit de antreprenor si atitudine de invingator ;
sa fi cooperant si un bun jucator de echipa;
sa fii permanent la curent cu noutatile si schimbarile petrecute in domeniu;
sa te perfectionezi continuu, sa simti ca ceea ce faci ti se potriveste;

sa ai rezistenta la stress;
Daca va regasiti in descrierea de mai sus si sunteti pasionati de acest domeniu, iar increderea in sine impreuna cu forta interioara sunt atuurile dvs, va provocam sa intrati in echipa noastra, intr-un parteneriat pe termen lung.

BENEFICII OFERITE

echipa profesionista
comisioane motivante
program flexibil
publicitate in promovarea ofertelor
atmosfera de lucru personalizata
programe de pregatire
sisteme/instrumente de marketing
suport departament juridic/financiar
birou
suport informational permanent

ASCENDENT IMOBILIARE Brasov este o companie licentiata in consultanta imobiliara.

Compania imobiliara ASCENDENT a cunoscut o ascendenta contiua in dezvoltarea ei ,astfel incat, astazi, dupa peste 17 ani de activitate continua in domeniul imobiliar ,prezinta si abordeaza ofertele in mod unic in Brasov .
Activitatea Companiei ASCENDENT a fost recunoscuta atat pe plan local : prin Premiile acordate de Camera De Comert Si Industrie Brasov , cat si si pe plan national fiind inscrisa in " Top 100 Romania " in cele mai bune firme de domeniu din Romania .
Secretul nostru : Compania ASCENDENT s- a bucurat si se bucura mereu de colaboratori deosebiti si nu trece o zi fara sa invatam ceva nou .