AGENT de LIVRARI

SERSTILL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea marfurilor de la responsabilii de depozit;
- livrarea produselor clientilor in baza documentelor de expeditie emise;
- urmareste starea de functionare a autovehiculului si informeaza responsabilul de parc auto in legatura cu problemele aparute;
- are gestiunea produselor transportate si este responsabil pana la predarea lor beneficiarului;
- relationeaza cu clientii si raporteaza solicitarile acestora;
- in cazuri exceptionale incaseaza creantele de la clienti ;
- respecta rutele stabilite.

CERINTE

- experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara;
- capacitate de a lucra in echipa;
- rezistenta la stres;
- permis auto (categoria B ), C constituie un avantaj;
- studii medii .

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv corelat cu performanta;
- mediu de lucru profesionist;
- oportunitati de promovare;
- telefon mobil.

- distributia produselor destinate finisajelor interioare si exterioare
- import si distributie obiecte sanitare, accesorii de baie