agent comercial / vanzari

SC Pangram SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

identificarea potentialilor clienti pe domeniul de activitate specificat;
- cresterea portofoliului de clienti si urmarirea fidelizarii clientilor existenti;
- consilierea tehnica si comerciala;
- promovarea imaginii firmei si a produselor acesteia in teritoriul alocat;
- predarea comenzilor si urmarirea livrarilor;
- realizarea si urmarirea incasarilor;
- realizarea de deplasari (delegatii) si vizite la clienti;
- realizarea targetului lunar alocat;

CERINTE

experienta in domeniul vanzarilor FMCG de minim 2 ani
- domiciliul obligatoriu in BRASOV pt. zona BRASOV
- domiciliu obligatoriu in RESITA pt. zona RESITA

Rugam candidatii care nu se incadreaza in specificatiile de mai sus sa nu aplice !!!

Producatoarea pastelor fainoase Monte Banato. Societatea asigura si distributia acestora prin cele 16 depozite proprii deschise in diferite orase ale tarii.
Numar de angajati : 300.