Advertising Sales Representative

TOP COMPANIES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiective Principale:
- Realizarea lunara a targetului de vanzare alocat;
- Mentinerea si consolidarea relatiei cu actualii clienti;
- Dezvoltarea cantitativa si calitativa a portofoliului de clienti in zona de activitate;

Activitati:
- Vizite la clienti in scopul prezentarii produselor si serviciilor oferite de companie;
- Creeaza si dezvolta relatii pe termen lung cu clientii;
- Deruleaza proiecte pentru clientii actuali;
- Identifica noi clienti potentiali;
- Isi planifica activitatea de vanzare;
- Participa la sedintele de vanzare saptamanale;
- Face rapoarte de activitate - zilnic;
- Aduna informatii despre clientii potentiali si clientii actuali;
- Aduna informatii despre concurenta ;

CERINTE

- Studii superioare (de preferat);
- Experienta in vanzari de minim 1 an - de preferat vanzari de servicii;
- Cunostinte PC: Word, Excel, Internet;
- Domiciliul stabil in Brasov

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix (carte de munca);
- Comisioane substantiale din vanzari;
- Bonusuri trimestriale si anuale pentru rezultate deosebite;
- Cariera cu reale posibilitati de promovare in cadrul unei companii de top;
- Tichete de masa si cadou;
- Telefon mobil;
- Autoturism de serviciu (full-time).

TOP COMPANIES este prima revista de afaceri si publicitate din Romania. Distribuita gratuit, la nivel national, publicatia se adreseaza managerilor si persoanelor de decizie din companii, dar si doritorilor de informatie economica.