Administrator/ Manager Intretinere

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea şi coordonarea activităţilor de întreţinere şi reparaţii (mentenanţă), precum şi a lucrărilor de investiţii la nivel de firmă, în vederea asigurării funcţionării optime a utilajelor şi instalaţiilor tehnologice şi energetice
- Elaborează planul de reparaţii pe centre de cost, pentru realizarea lucrărilor planificate, în limita bugetului aprobat
- Urmăreşte realizarea planului de reparaţii, controlează calitatea lucrărilor executate şi verifică încadrarea în cheltuielile planificate
- Stabileşte conform structurii organizatorice sarcinile şi responsabilităţile personalului din subordine, în baza fişelor de post

CERINTE

Profilul candidatului:
- Experientă de coordonare într-un post similar
- Abilităti de planificare şi organizare
- Gândire analitică şi sintetică; rezistenţă la stres
- Permis conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Asteptam cv-urile dvs. la adresa: andreea.neagu@mondojob.ro

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.