***Specialist Resurse Umane - BRASOV***

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Recrutarea si selectia personalului;
-Administreaza personalul (pontaje, concedii de odihna, adeverinte, baze de date, relatia cu institutiile abilitate);
-Organizeaza training-uri si evenimente speciale;
-Consiliere juridica cu privire la Dreptul Muncii;

CERINTE

-Studii universitare;
-Bune cunostinte de legislatia muncii;
-Experienta in domeniul HR de minim 2 ani;
-Cunostinte operare PC;
-Limba Engleza sau Germana (nivel avansat);

!! Experienta in resurse umane (recrutare si angajare) intr-o etapa de dezvoltare masiva a unei companii reprezinta un avantaj; !!

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Posibilitatea de dezvoltare intr-o companie multinationala!

Clientul nostru este o mare companie cu capital german specializata in productia si comercializarea de produse pe baza de lemn.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.