***REPREZENTANT VANZARI B2B - produse tehnice - Brasov***

SC TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru comercializeaza lubrifianti industriali de inalta performanta - partener al unei mari companii germane producatoare (unic distribuitor in Romania);

- zone de acoperire: BV, CV, HG;
- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti (prin vizite regulate sau telefonic);
- negocierea contractelor;
- oferirea de consultanta tehnica clientilor;
- vanzarea si promovarea produselor;

CERINTE

- studii superioare - de preferat in domeniul tehnic;
- experienta de minim 2 ani in vanzari business to business - produse tehnice;
- cunostinte de limba engleza;
- cunostinte operare PC;
- carnet de conducere categoria B
- abilitati de comunicare si negociere;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- pachet salarial atractiv (masina, laptop, telefon. salariu fix si comision motivant);
- oportunitati de dezvoltare a carierei.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.