~Manager Departament Intretinere Masini si Utilaje - Brasov

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie cu capital strain care activeaza in domeniul productiei componentelor pentru industria de autovehicule

Responsabilitati:

- Asigurarea adaptarii si imbunatatirii proceselor de intretinere;
- Gestionarea datelor referitoare la intretinerea mijloacelor fixe;
- Coordonarea planificarii, organizarii si executarii scolarizarilor pentru departamentul de intretinere;
- Coordonarea activitatilor efectuate in vederea indeplinirii planului de afaceri existent, inclusiv din perspectiva costurilor;
- Coordonarea prestarilor de servicii din partea firmelor externe;
- Asigurarea pieselor de schimb in vederea reparatiilor curente si capitale.

CERINTE

- Studii superioare finalizate in domeniul tehnic;
- Experienta pe un post similar de minim 3 ani;
- Cunostinte PC: pachetul MS Office, cunostintele SAP constituie avantaj;
- Cunostinte de Limba Engleza la nivel avansat, cunostinte de Limba Germana constituie avantaj;
- Abilitati de coordonare a echipei;

BENEFICII OFERITE

Se ofera:

- Pachet salarial motivant;
- Oportunitate de dezvoltare a carierei;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.