***Coordonator transport (intern, international, feroviar) - Companie multinationala***

TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o mare companie multinationala cu capital german care produce si comercializeaza produse pe baza de lemn cu fabrici in mai multe orase ale tarii.

Responsabilitati:

- Planifica, organizeaza si controleaza activitatile legate de transport (feroviar si auto);
- Inregistreaza transporturile in sistem electronic;
- Tine evidenta asupra costurilor si preturilor de transport;
- Urmareste respectarea termenelor si conditiilor din contractele de transport;

CERINTE

- experienta coordonare transport international
( ! avantaj coordonare transport feroviar ! )
- Cunostinte peste nivel mediu de limba engleza sau germana;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv (bonusuri lunare, etc);
- Oportunitatea de a lucra in companie multinationala cu capital german;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi, Satu Mare.