- BEAUTY ADVISER -

AVON COSMETICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Iti doresti sa fii mereu la curent cu ultimele noutati si trucuri din lumea frumusetii feminine?
- Crezi ca ii poti sfatui si pe altii cum pot sa arate mereu bine?
- Vrei sa-ti construiesti o cariera in domeniul frumusetii?

Intra acum in lumea AVON, unde te asteapta o multime de prieteni noi !!!

NU EZITA SA MA CONTACTEZI !!!
avon_haghiac_mirela@yahoo.com
0743 484 721
0767 696 061

CERINTE

Dorinta de a castiga mai multi bani!

BENEFICII OFERITE

- cadouri surpriza la fiecare comanda
- bonusuri si comisioane - (15% - 30%)
- participarea la concursuri si competitii cu premii substantiale
- posibilitatea de a deveni propriul tau sef

INCREDERE - Dorim sa traim si sa muncim intr-un mediu in care comunicarea este deschisa - unde oamenii sunt dispusi sa-si asume riscuri, sa-si exprime punctul de vedere, sa rosteasca propriul adevar.

RESPECT - Respectul ne ajuta sa valorificam diferentele, sa apreciem fiecare persoana pentru calitatile ei unice.

CREDINTA - Este ceea ce ii determina pe Asociatii nostri sa-si asume responsabilitati, si sa dea ce au mai bun. Cand crezi cu toata forta in cineva, si ii arati acest lucru, acea persoana va muta muntii din loc sa-ti demonstreze ca nu te-ai inselat.

MODESTIE - Nu avem intotdeauna dreptate, pur si simplu nu avem toate raspunsurile. Suntem constienti de aceasta si nu ezitam sa cerem ajutorul angajatilor nostri.

INTEGRITATE - \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Integritatea trebuie sa fie semnul distinctiv al fiecarui asociat Avon, in stabilirea si observarea celor mai ?nalte standarde etice si facand ceea ce trebuie, ne ?ndeplinim datoria de a avea grija nu numai fata de Reprezentantii nostri si clientii din comunitatile pe care le slujim, dar si fata de noi insine, si fata de colegi.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"