Web Designer

WebMedia S.R.L. Braila

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal trebuie sa aibe abilitatea de a crea si/sau prelucra elemente grafice (bannere , layout pagini web , elemente pagini web , prelucrari imagini si fotografii, e-newsletter templates, etc.) pentru orice tip de client , indiferent de industria din care acesta provine (auto-moto , imobiliare , constructii , turism , etc , sau chiar adult) .

CERINTE

- cunostinte solide photoshop / illustrator / fireworks si / sau alte platforme de lucru
- pricepere si mai ales talent in crearea de grafici
- cunostintele de xhtml / css sunt necesare

Aplicatiile ce nu sunt insotite de CV + portofoliu nu vor fi luate in considerare

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonusuri de performanta
- oportunitati profesionale
- activitati teambuilding
- mediu profesional de lucru

Compania noastra ofera servicii de creare pagini web , promovare pe internet si alte servicii conexe .