vanzari

CONSULTANTA ISO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam colaboratori pentru contractarea lucrarilor de elaborare, implementare sau imbunatatire a Sistemelor de Management pentru Calitate.
Persoanele selectate:
- vor fi colaboratori;
- vor participarea la implementarea strategiei de vanzari a companiei (promovarea si distributia produselor din portofoliu, prospectarea pietei in vederea gasirii potentialilor clienti, vizite la clienti si prezentare de produse si servicii);
- vor dezvolta portofoliul de clienti potrivit directiilor strategice (activitati de relationare si comunicare cu clientii, crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii);
- vor contacta direct potentialii clienti si vor vinde serviciile oferite de catre companie (prezentari de solutii si incheierea de contracte);
- cunoasterea pietei si optimizarea permanenta a strategiilor de vanzare (activitati de rapoartare, analiza si previzionare, aduna informatii despre concurenta si clientii lor).

CERINTE

- seriozitate, foarte bune abilitati de comunicare si negociere,
- initiativa, perseverenta, dinamism,
- orientare spre rezultate si catre client, atitudine pro-activa (rabdare si concentrare pe nevoile potentialului client),
- experienta in vanzari, retea contacte (constituie avantaje),
- dorinta de reusita si dezvoltare profesionala.

BENEFICII OFERITE

- plata se face pe baza de contract de comision

Ofera consultanta in vederea elaborarii, implementarii si imbunatatirii Sistemelor de Management pentru Calitate.