TEHNICIENI DE INTRETINERE ECHIPAMENTE ELECTRICE SI ELECTRONICE Ref: TI/100

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Grup de firme de renume din sectorul agro-alimentar, in vederea dezvoltarii departamentului Operatiuni angajeaza:

DOI TEHNICIENI DE INTRETINERE ECHIPAMENTE ELECTRICE SI ELECTRONICE Ref: TI/100

Tehnicienii vor colabora cu Responsabilul cu Lucrarile de Intretinere Extraordinare si cu ceilalti responsabili ai sectiilor de productie, vor interveni in solutionarea problemelor privind mentenanta regulata si extraordinara a echipamentelor si liniilor de productie si se vor ocupa de gestionarea operationala si programarea utilajelor cu comanda numerica din sectii.

CERINTE

Candidatii ideali sunt Absolventi ai unei facultati de inginerie, de preferinta profil electric-electrotehnic, au varsta cuprinsa intre 28-40 ani si si-au format o experienta de minim 3-4 ani in domeniu.

Constituie avantaj semnificativ pentru selectie rezidenta in judetul Braila si cunoasterea limbii engleze si a limbii italiene.
Disponibilitatea, capacitatea organizationala si indemanarea in utilizarea si gestionarea sistemelor informatice, completeaza profilul