TEAM MENAGER SI CONSULTANT FINANCIAR

HVB BPL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pozitia manageriala cea mai importanta pentru strategia bancii
- Posibilitatea de a lucra part-time sau full-time
- Formeaza si dezvolta echipe de consilieri
- Comisioane pe baza de contract de comision:PFA sau SRL

CERINTE

- Aptitudini de comunicare foarte bune,orientare catre client
- Flexibilitate, dinamism, creativitate, putere de convingere
- Persoana responsabila
- Bune capacitati de vanzare
- Initiativa
- Tinuta de afaceri

BENEFICII OFERITE

- Parte fixa 250-400 euro
- Comision direct de 50 %
- Comision de management 10-40 %
- Bonus de conducere

DESCRIEREA FIRMEI

Recruteaza pentru HVB LOCUINTE SA.

HVB Banca pentru Locuinte S.A. este o institutie de credit specializata in activitatea de economisire-creditare pentru domeniul locativ, lider national in acest domeniu. Detalii despre banca, actionariat, produs, presa si alte informatii se pot accesa pe site-ul bancii - www.hvblocuinte.ro