SUPERVIZOR CENTRU DE PROCESARE NUMERAR

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatea din Centrul Procesare Zonal;
- Coordoneaza si monitorizeaza respectarea cadrului de reglementare intern si a legislatiei aplicabile in ce priveste efectuarea operatiilor de numarare, verificare, triere si impachetare a numerarului in vederea remiterii acestuia la BNR;
- Raspunde de valorile existente si depozitate in Tezaurul Centrului de Procesare;
- Planifica si monitorizeaza executarea interventiilor de mentenanta a firmelor furnizoare la echipamentele aflate in administrare (ATM-uri / ASV-uri / MFM-uri);

CERINTE

- Studii superioare finalizate in domeniul economic,
- Experienta in coordonarea activitatii de casierie bancara de minim 3 ani;
- Foarte bune cunostinte ale legislatiei bancare in vigoare;
- Cunostinte de limba engleza la nievel avansat;
- Foarte bune abilitati de comunicare si organizare;

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Pachet salarial motivant;
- Posibilitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru profesionist;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Baia Mare, Oradea si Iasi.