Sofer Distribuitor

Rofish Group srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-incarcarea marfii in masina
-livrarea produselor catre clienti
-inspectaza starea de functionare a autovehiculului
-are gestiunea produselor transportate si este responsabil pana la descarcarea lor la beneficiar
-relationeaza cu clientii si raporteaza nemultumirile acestora
-incaseaza creantele de la clienti
-urmareste in permanenta optimizarea rutelor de transport
-tine permanent legatura cu reprezentantul de vanzari si operatorul de vanzari prin telefon

CERINTE

-persoana cinstita si loiala cu responsabilitate fata de munca si dornica de a se afirma intr-un mediu profesionist
-persoana responsabila, cu atentie distributiva si integritate morala
-sociabil, prezenta placuta, comunicativ
-bune abilitati de comunicare si relationare
-minime cunostinte tehnice auto
-categoriile C si E reprezinta avantaj
-experienta in distributie si cunoasterea zonei(clientilor) reprezinta avantaj
disponibilitate la program prelungit
-rezistenta la efort fizic (conditie fizica excelenta)
-spirit de lucru in echipa
-studii medii

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant
-mediu de lucru tanar si dinamic
-instruire in cadrul companiei
-posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-o o companie competitiva, tanara si in plina ascensiune

Companie cu capital integral privat, distibuitoare de conserve si semiconserve din peste