SOFER (AGENT LIVRARI) BRAILA/ GALATI - COD AL BR, GL

S.C. INTERSNACK ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Livrarea comenzilor catre clientii companiei
- Gestiunea stocului de marfa din autoutilitara
- Asigurarea mercantizarii marcilor Intersnack
- Domiciliul stabil in Braila sau Galati.

CERINTE

Candidatul potrivit are experienta de cel putin 1 an in vanzari/distributie si carnet de conducere categoriile B si C (reprezinta un avantaj), este serios, bine organizat si responsabil.

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
- Posibilitatea de ascensiune profesionala
- Salariu motivant, pe masura realizarilor, si bonusuri lunare pentru cei mai buni
- Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor

Compania Intersnack este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile Chio, Pom-Bar si Felix. In momentul de fata cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din Braila.