SOFER (AGENT LIVRARI) BRAILA - COD AL BR

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Livrarea comenzilor catre clientii companiei
- Gestiunea stocului de marfa din autoutilitara
- Asigurarea mercantizarii marcilor Intersnack
- Domiciliul stabil in Braila sau Galati.

CERINTE

Candidatul potrivit are experienta de cel putin 1 an in vanzari/distributie si carnet de conducere categoria B, este serios, bine organizat si responsabil.

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
- Posibilitatea de ascensiune profesionala
- Salariu motivant
- Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din filiala BRAILA pe pozitia de SOFER (AGENT LIVRARI) cod AL-BR.
Asteptam CV-urile dvs. si pe adresa de e-mail asmbr@chio.ro sau fax 0239/610 983, cu precizarea codului pozitiei.