SEF FILIALA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-urmareste realizarea targetului de vanzari alocat filialei;
-creeaza si dezvolta relatiile cu clientii;
-coordoneaza intr-un mod cat mai eficient incasarea banilor din piata;
-planifica activitatea de vanzari prin stabilirea unor obiective zilnice;
-aduna informatii despre clientii potentiali si actuali;
-organizeaza si coordoneaza activitatea punctului de lucru (vanzari, facturare, depozit, livrare);
-urmareste derularea promotiilor si eficientizarea lor;
-urmareste respectarea procedurilor de lucru;
-eficientizeaza activitatea tuturor departamentelor;
-optimizeaza costurilor intregii intregii activitati;

CERINTE

-experienta in vanzari mimim 2 ani;
-abilitatea de a aplica procedurile de vanzari stabilite;
-foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
-rezistenta la stres;
-abilitatea de a-si atinge obiectivele;
-om de echipa, dinamic si energic;
-cunostinte PC – Word, Excel;
-permis de conducere categ. B;

BENEFICII OFERITE

-salariu fix negociabil in functie de experienta actuala;
-bonusuri in fuctie de atingerea targeturilor;
-contract de munca pe perioada nedeterminata;
-autoturism de serviciu;
-telefon mobil.