SEF DEPARTAMENT SECURITATE SI SERVICE POST VANZARE- MAGAZIN BRAILA

BRICOSTORE ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizarea si coordonarea activitatii de paza a magazinului;
- coordonarea echipei de agenti de paza;
- coordonarea echipei de lucratori comerciali service post vanzare;
- stabilirea si urmarirea indeplinirii obiectivelor legate de securitatea si buna functionare a magazinului;
- asigurarea securitatii bunurilor si persoanelor din magazin;
- supervizarea si coordonarea activitatii de inchiriere si activitatii de acordare a garantiei produselor.

CERINTE

- studii superioare finalizare (Academia de Politie, Academia Militara constituie un avantaj);
- experienta pe o pozitie similara 3 ani;
- cunostinte de operare PC (Office);
- cunostinte limbi straine (franceza si/sau engleza) la un nivel mediu;
- persoana responsabila, corecta, loiala.

BENEFICII OFERITE

- pregatire tehnica si manageriala;
- integrarea intr-o echipa tanara si dinamica;
- posibilitati de dezvoltare a carierei;
- salariu atractiv.

Grupul francez BRICOSTORE face parte din compania Bresson, infiintata cu mai bine de 155 de ani in urma si beneficiind de deja celebrul |savoir-faire| francez in domeniul comertului si al bricolajului. BRICOSTORE este un lant de magazine de bricolaj care se dezvolta rapid, atat in Romaina, cat si in Europa Centrala. Ne adresam familiilor, amatorilor de decoratiuni interioare, pasionatilor gradinaritului, dar si firmelor profesioniste, punandu-le la dispozitie cele mai competitive preturi de pe piata romaneasca de constructii, amenajari si gradinarit. BRICOSTORE a aparut pe piata romaneasca in anul 2001. In prezent BRICOSTORE are deschise 7 magazine: 4 in Bucuresti (Militari, Pantelimon, Orhideea, Baneasa) si cate unul in Ploiesti, Brasov si Constanta.