Sales representative

Mina Promotional SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mina Promotional recruteaza pentru clientul sau , companie multinationala din domeniul FMCG urmatoarele pozitii : Sales Rep .
-Promovarea produselor catre clienti, cu scopul de a maximiza vizibilitatea, recomandarea, expunerea si disponibilitatea produselor;
-Promovarea produselor in randul clientilor de tip DD ;
-Promovarea ofertelor comerciale, a ofertelor speciale si a politicii de marketing la clientii arondati

CERINTE

-studii finalizate
-persoana dinamica
-abilitati in ofertare si negociere
-abilitati de comunicare si negociere
-flexibilitate in afaceri
-dorinta arzatoare de a se afirma in afaceri de ínalt nivel
-experienta in vínzari min.3 ani pt Manager zona si KA
-cunostinte operare PC
-permis de conducere B min.2 ani

BENEFICII OFERITE

- posibilitate promovare
- salariu fix + grila bonusuri
- training on the job
- autoturism , telefon

Mina Promotional , companie de recrutare din sud-estul tarii , iti ofera posibilitatea sa fii scutit de munca depusa pentru gasirea unui angajat nou sau de a alege oameni pregatiti pentru a promova produsul dumneavoastra , de a fi gazda unui eveniment sau a distribui diferite materiale promotionale in cadrul targurilor sau expozitiilor la care compania dvs participa cat si de a evalua angajatii prin propriul department HR .
Servicii incluse in toate pachetele :
- analiza postului vacant
- conceperea si redactarea anunturilor
- identificarea si utilizarea canalelor eficiente de recrutare
- postarea anunturilor ,centralizarea candidatilor
- selectie atenta prin interviuri online sau la telefon
- contactarea prin email, telefon mobil a aplicantilor
- programarea interviurilor
- efectuarea propriu-zisa a interviurilor
- prezentarea rezultatelor si cv-urilor pe email cat si a recomandarilor privind aplicantii
- mentinerea permanenta a legaturii cu clientul prin delegare la sediul acestuia, pentru comoditate