REPREZENTANT VANZARI GALATI

M & M PRODUCT

Job expirat

RESPONSABILITATI

POSTUL PRESUPUNE IDENTIFICAREA DE NOI CLIENTI PE ZONA GALATI SI IMPREJURIMI, DEZVOLTAREA ACTUALEI BAZE DE CLIENTI, CRESTEREA SUBSTANTIALA A VOLUMULUI VANZARILOR DIN ZONA RESPECTIVA.

REPREZENTANTUL ZONAL DIN GALATI ESTE SUBORDONAT DIRECT UNUI DIRECTOR REGIONAL LOCALIZAT LA BRASOV, CA URMARE II REVINE TOATA RESPONSABILITATEA ZONEI REPARTIZATE.

RASPUNDE DE PROMOVAREA IMAGINII FIRMEI, DE INFORMAREA CORECTA A SUPERIORILOR REFERITOR LA ACTIVITATEA CONCURENTEI.
CATEGORIA DE CLIENTI CARORA NE ADRESAM SUNT UTILIZATORI INDUSTRIALI DE AMBALAJE FLEXIBILE DE TOATE NIVELE.

CERINTE

Profilul candidatului
- Persoan¿ dinamic¿, responsabil¿, organizat¿
cu abilit¿¿i de comunicare ¿i negociere, spirit de echip¿

Condi¿ii :
- Minim studii medii
- Experien¿¿ în vânz¿ri
- Disponibilitate de timp ¿i deplas¿ri
- Permis de conducere cat. B
- Cunostin¿e operare PC
- Limba englez¿ - conversa¿ional (avantaj)

BENEFICII OFERITE

MASINA DE SERVICIU, TELEFON MOBIL, SALARIU FIX+COMISION, POSIBILITATEA DE PROMOVARE

O companie in plina expansiune, atat pe profil de distributie nationala cat si producator, cu un imens potential de piata, avand o echipa tanara si motivata care asteapta noi membrii dornici sa i se alature, potential de dezvoltare si promovare pe baza abilitatilor personale si a rezultatelor si performantelor obtinute