Reprezentant Vanzari FMCG in Braila si Galati

Vavian Pharma

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentine si dezvolta relatia cu managerii de raion din supermarketuri si hypermarketuri;
Verifica si aranjeaza produsele la raft;
Raporteaza modificarile aparute in piata;
Coordoneaza activitatea de vanzari de pe zona alocata;
Participa la lansarea comenzilor de catre reprezentantii supermarketurilor si hypermarketurilor ;
Are in portofoliu magazinele din Braila si Galati.

CERINTE

Abilitati foarte bune de comunicare, prezentare si negociere;
Atitudine pro-activa, orientare catre clienti si catre gasirea solutiilor;
Disponibilitate pentru un program full time;
Disponibilitate pentru deplasari;
Experienta in domeniu reprezinta un real avantaj.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Bonusuri in functie de realizari;
Se ofera telefon mobil si se deconteaza transportul in comun;
Oportunitatea de a lucra alaturi de echipa unita si de a creste profesional.

Vavian Pharma a fost infiintata in anul 2001 si, in prezent, este reprezentant al unor firme internationale de prestigiu ca Humana, Avent, Teekanne, DHU, Bioclin, Osteocare etc.

Produsele companiei noastre sunt distribuite in toate farmaciile din tara precum si in sistem FMCG .

De la infiintare, compania s-a aflat intr-o continua dezvoltare: portofoliu de produse, numar de angajati, cifra de afaceri, cota de piata, perfectionare personala si profesionala etc.

Calitatea produselor si serviciilor oferite, promptitudinea in intampinarea cerintelor clientilor nostri si flexibilitatea in stabilirea conditiilor comerciale sunt caracteristicile care au facut ca firma noastra sa fie un partener de afaceri serios si stabil pentru clientii nostri.

Daca doriti sa va alaturati echipei noastre puteti trimite CV-ul si o scrisoare de intentie si pe adresa de mail alina.cretu@vavianpharma.ro , specificand postul de care sunteti interesat.