REPREZENTANT VANZARI - BRAILA, CONSTANTA

BEPROFFICE membru RTC Holding

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea serviciilor si produselor noastre;
- prospectarea pietei si cautarea proactiva de noi clienti ;
- dezvoltarea, gestionarea si fidelizarea unui portofolui de clienti ;
- negocierea si incheirea contractelor cu clientii nostri ;
- realizarea obiectivelor de vanzari prestabilite ;
- gestionarea relatiei cu clientii printr-o comunicare pemanenta ;
- monitorizarea derularii contractelor (conditii, termene de livrare, incasari)

CERINTE

- studii superioare in domeniul economic/tehnic ;
- experienta in domeniul vanzarilor (minimum 6 luni)
- cunostinte PC (MS Office) ;
- carnet de conducere - categoria B;
- abilitati de comunicare, negociere, relationare;
- persoana motivata, cu spitit de initiativa
- atitudine proactiva;
- capacitate de lucru in conditii de stres (atat individual cat si in echipa) ;
- persona centrata pe obiective si rezultate ;

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant ( parte fixa + bonus in functie de performante);
- autoturism de serviciu ;
- bonuri de masa ;
- telefon de serviciu ;

\"Proffice\" in RTC Holding inseamna 18 ani de experienta si o divizie de companii specializate in distributia de birotica-papetarie intr-un concept foarte bine definit: \"all4office\".