REPREZENTANT VANZARI

IREKS PAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

REPREZENTANT VANZARI (b/f)

pentru zona de est a Romaniei.

Responsabilitati:

- promovarea produselor companiei si identificarea necesitatilor clientilor;

- cresterea si administrarea portofoliului de clienti;

- asigurarea consultantei tehnice pentru clienti;

- realizarea nivelului de performanta conform criteriilor si planurilor de vanzari ale companiei;

- urmarirea derularii comenzilor si incasarilor;

- elaborarea rapoartelor cerute de companie.

CERINTE

Angajam cetatean roman cu domiciliul in estul Romaniei, dispus sa calatoreasca, cu initiativa, capabil sa lucreze in echipa si dispus sa-si asume responsabilitatea de a infrunta noi provocari alaturi de clientii din domeniul panificatiei.

BENEFICII OFERITE

Remuneratia include salariu fix, bonus in functie de cifra de afaceri, decontarea cheltuielilor de transport si masina de serviciu.

DESCRIEREA FIRMEI

FMCG / Bunuri de larg consum