Reprezentant Vanzari

Prowater SRL.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei
Urmarirea trendului pietei
Colectare comenzilor din unitati
Colectarea de informatii legate de piata
Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
Negociere cu clientii
Mentinerea relatiei cu clientii (vizite, participare la targuri, etc.)
Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale, etc.

CERINTE

Experienta relevanta intr-un mediu competitiv
Capacitate de organizare si planificare
Persoana dinamica
Disponibilitate pentru deplasari in tara
Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres
Cunostinte bune de operare in MS Office (Word si Excel)
Permis cat.B
Bune abilitati de comunicare.
Experienta in domeniu constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision din vanzari
Dupa 3 luni de proba masina, telefon, laptop.

Suntem importator direct echipamente pentru tratarea apei potabile rezidentiale si industriale.

- Sisteme tratarea apei: filtrare, dedurizare, sterilizare, osmoza inversa
- Lucrari de instalatii apa
- Sisteme tratarea apelor uzuale: fose septice, sisteme epurare
- Instalatii complete, montaj si service
- Sisteme complete pentru tratarea apelor uzuale.
- Echipamente industriale de inalta calitate si tehnologie. Marci de renume.